+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kanada’da hangi alanlarda eğitim alabilrisiniz ?

Kanada’da hangi alanlarda eğitim alabilrisiniz ?

ESL Programı – English as Second Language

Temel İngilizce eğitim programıdır. Ana hatlarıyla İngilizce Konuşma, Anlama, Okuma, Yazma yeteneğinizi geliştirmeyi hedefler. Ayrıca öğrenciler seçmeli derslerden Business English, Gramer ve benzeri dersleri seçebilirler. Kurs süreleri 1 aydan 12 aya kadar olmak üzere sizin tercihinize bağlı olarak değişebilir. Kurs dönemleri 4’er haftadan oluşmaktadır. Her dönem sonunda sınav yapılır ve başarılı olmanız halinde bir üst seviyedeki kura devam edebilirsiniz.

 

Yoğun Programlar

 

Haftada 25 ve 30 saat olmak üzere düzenlenmiştir ve kısa zamanda İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir programdır. Programın başarısı bir ölçüde öğrencinin şahsi gayretlerinede bağlıdır. Orta ve üzeri seviyede İngilizce bilenler için daha faydalı olacağı söylenebilir. Özellikle kısa süre içinde Akademik çalışma yapmak isteyen veya kariyerini geliştirmek isteyenler için ideal bir programdır.

 

Akademik ve Üniversite Hazırlık Programları

Bu programlar özellikle, akademik çalışma yapmak isteyen öğrenciler için düzenlenmiştir. Programın süresi 4 ile 8 ay arasında değişir . Bu programa katılmak isteyen öğrenci en az orta derecede İngilizce bilmek zorundadır.

 

Yaz Programları (13-18 yaş ve üniversite öğrencileri )

3/12 haftalık yoğun programlardır. Ana hatlarıyla kurs ve sosyal aktiviteleri içerir. Özellikle İngilizce konuşma yeteneğini geliştirmeyi amaçlayanlar ve Kuzey Amerika tecrübesi kazanmak isteyenler için iyi bir programdır. Özellikle 13-18 yaş grubu ve üniversite öğrencileri için ideal programdır.

 

TOEFL Hazırlık Programları

Bu kurslarda öğrencinin TOEFL sınavından yüksek bir skor alabilmesi için Gramer, Kelime Bilgisi, Anlama yeteneği, test teknikleri vb. gibi konular işlenir. Gerekli hazırlık testleri yapılır.

Diğer Programlar

– MBA Hazırlık Programları
– Lise Bitirme Programları
– İş İngilizcesi Programları

11 Şubat 2018
108 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN