+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kanada’da Fransızca dil eğitimi

Kanada’da neden Fransızca öğrenmeyesiniz?! Tüm bunlardan sonra, Fransızca, İngilizce ile birlikte bu büyük Kuzey Amerika ülkenin resmi dilidir.

Kanada’da Fransızca dil eğitimi

İngilizceden sonra gelen en önemli üçüncü yabancı dil Fransızcadır. Fransızca öğrenmek ve Fransızcasını geliştirmek isteyen kişilerin yerel eğitim kurumlarından, online ya da fiziksel dershanelerden eğitimler alarak bu dili öğrenme eğilimini faaliyete geçirebilirler. Ancak, unutulmaması gereken bir detay vardır ki, Fransızca yaşayarak öğrenilebilen bir dildir. Her ne kadar yerel kaynaklardan öğrenilen Fransızca yeterliymiş gibi gözükse de, ana dili Fransızca olan bir kişi ile kurulacak diyaloglarda ya da iş hayatında kullanılacak olan Fransızca da birçok eksiklik hissedilecektir.

Fransızcanın düzgün kullanımı ve kusursuzca konuşulabilmesi için yurtdışı eğitim kurumlarından destek alınması mutlaka gereklidir. Özellikle Kanada’da Fransızca dil eğitimi veren kurumlar, Fransız eğitmenlerin verdiği dersler ile A’dan Z’ye eksiksiz bir eğitim vaadi sunmaktadır. Bu eğitimi almak isteyen kişiler, bu eğitim kurumlarının Türkiye’deki ofislerinden detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilirler. Kanada’da hizmet veren Fransızca dil okulları, ülkeye giriş çıkışlarda sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm vize işlemlerini sizin adınıza yürütüp tamamlamaktadır. Bu sayede dil eğitiminizi tamamlarken Kanada’da sorunsuz bir şekilde konaklayabilmekte ve dilinizi geliştirebilmektesiniz.

Montreal dil okulları

Kanada eğitim ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralarımızı arayabilirsiniz.

11 Şubat 2018
135 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN