+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kanada Yaz Okulları

Kanada Yaz Okulları
Dünyanın en yaşanılası üllkelerinden biri olarak kabul gören Kanada, eşsiz doğal güzellikleri ve büyüleyici fiziki yapısıyla yaz okulu programına katılan öğrencilere unutulmaz bir yaz tatili vaad ediyor. Kanada Yaz Okulları, Kanada yaz okulu fiyatları için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayınız

Kanada Yaz Okulları

Kanada yaz okulları okulların kapandığı yaz tatili dönemlerinde öğrencilerin hem dinlenip eğlenebilecekleri hem de gelecekleri için faydalı olabilecek bir şekilde değerlendirmeleri için olanak sağlar.

Kanada yaz okulları 7 -17 yaş arası gençler için üniversite kampüsünde, lise eğitimi veren yatılı okullarda ve dil okullarında sunulmaktadır. Kanada yaz okulu programlarımız öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerden oluşmaktadır. Genellikle haftalık 15-20 ders İngilizce dil eğitimi içeren yaz okulu programlarında gün kahvaltı ardından dersle başlar. Yaz okullarında öğle yemeği saatine kadar süren ders süresince öğrencilere, yaş ve seviyelerine uygun çok uluslu sınıflarda, pratik ağırlıklı interaktif dil eğitimi verilir. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin kaynaştırıldığı bu gruplarda öğrenciler, yabancı dil kullanarak iletişim kurabildiklerini fark edip, İngilizce öğrenmeye daha fazla motive olurlar.

Kanada yaz okulu seçeneklerimizin tümü üniversite kampüslerinde organize edilmektedir. Öğrenciler eğitim, konaklama, spor vb tüm aktivitelerini güvenli kampüs ortamında gerçekleştirmektedir.

 

Öğrencilerin gerektiğinde 24 saat boyunca ulaşabilecekleri danışmanları vardır. Havaalanında bir okul görevlisi tarafından karşılanıp konaklayacağı yere ulaştırılan öğrenciler, sosyal aktiviteler ve geziler sırasında da yakından gözlenirler.

Öğrenciler için güvenli ve neşeli bir atmosfer oluşturan Kanada yaz okulları programları için konaklama Kanadalı aileler yanında veya okul yurtlarında sunulmaktadır. Yurt girişleri ve program dahilideki tüm etkinlikler aktivite yöneticileri tarafından kontrol edilir ve öğrencilerin güvenliği sağlanır.

Kanada’da,  aşağıdaki şehirlerde bulunan Kanada yaz okullarına katılabilir yada çocuklarınızı gönderebilirsiniz.

Toronto

Vancouver

Kanada’da eğitim ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 /  0 535 712 07 90

 

12 Şubat 2018
114 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN