+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kanada Work and Study Programları

Kanada Work and Study Programları

Kanada’da hem eğitim hem de çalışmak isteyen öğrenciler için tavsiyeler. Kanada’da nasıl çalışabilirim ? Kanada çalışma izni nelere bağlıdır ? Kanada’da çalışabileceğim işler …gibi bir çok sorunuza cevaplar

Work and Study Programları

Kanada’nın en iyi dil okulları tarafından önerilen bu program Vancouver veya Toronto şehrinde bulunan Kanada şirketleri ile birlikte organize edilmektedir. Work and study programlarına katılabilmek için orta düzeyin ve üstünde İngilizce bilmeniz gerekmektedir.
Work and study programları en az 48 hafta sürer. Bu sürenin en az 24 haftasında yoğun dil veya mesleki sertifika kursu yapılır. Geriye kalan 24 haftasında ise maaşlı staj programına devam edilir.

İlk 24 hafta verilen İngilizce kursunda öğrenci genel İngilizce, konuşma uygulamaları, dinleme, iş İngilizcesi ve diğer İngilizce yeteneklerini geliştirir.

Staj büyük, orta ve küçük boyutlu Kanada şirketlerinde sağlanan staj programlarında, katılımcı ilgi ve yeteneğine en uygun bir şirkette işe yerleştirilmektedir.

Yabancı dili yeterli olmayan veya mesleki profesyonel bilgisi yetersiz olan katılımcılara hitap eden bu program dil okulları tarafından gerçekleştirilir.

Programı başarı ile tamamlayanlar bulundukları devletin resmi kuruluşu tarafından onaylı bir iş yeteneği sertifikası kazanılmış olacaktır. Program sonunda öğrenciler elde ettikleri iş deneyimi ve ileri derecede İngilizceleri ile ülkelerine döndüklerinde daha fazla ve güzel iş imkânları bulabilirler.

Work and study programı katılımcılara şu faydaları sağlamaktadır;

  • Yabancı dilinizi geliştirmek ve  mesleğinize uyum sağlamınız için harika bir deneyimdir.
  • Yeni bir kültür tanımanızı sağlar.
  • Kendinizi tanımanızı sağlar.
  • Çalışma hayatındaki yabancı dilinizi ilerletmeniz  için fırsat oluşturur.
  • Bazı sektörlerde ve bazı ülkelerde uzun dönemli stajlarda para kazanarak, ayaklarınızın üzerinde durmanızı sağlar.
  • Tüm ülkelerden insanlarla tanışarak ve çalışarak sosyal yönlerinizi geliştirme imkanı sunar.

Yurt dışı kariyeri  için başlangıç yapmak isteyenler veya eğitimleri esnasında gelecek meslekleriyle ilgili uygulamalı deneyim elde etmek ve uluslararası referans kazanmak için en etkin yol,  yurt dışında bir profesyonel staj yapmaktan geçer. Sahip olduğunuz profesyonel ve akademik özgeçmişiniz ve çok yüksek yabancı dil düzeyiniz bu konudaki en önemli  kriter olarak karşınıza çıkıyor. Yabancı diliniz yeterli seviyede ve üniversite eğitiminize başladıysanız veya henüz daha yeni mezunsanız iş hayatınıza en sağlam adımları yurt dışında profesyonel staj aracılığıyla gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Kanada work and study programları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

11 Şubat 2018
113 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN