+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları
Özellikle Toronto ve Vancouver’de yoğunlaşan Kanada dil okulları , İngilizce öğrenmek isteyen isteyen öğrenciler için çok geniş bir eğitim seçeneği sunmaktadır. Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden birisi olan Kanada’da dil eğitimi Kanada hükümetinin kontrol ve garantisi altında bulunmaktadır.

Kanada dil okulları ile İngilizce’nizi bir adım öne taşıyın! Toronto ve Vancouver’daki okullarımızı kısa ve yoğun programlar ile daha uzun akademik ve profesyonel programları ayrıca sunarak hedeflerinize daha kolay ve çok daha hızlı bir biçimde yaklaşmanızı sağlıyor. İşte bu yüzden Kanada dil okulları bilgilerine daha yakından bakın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizin planını yapmaya başlayalım !

Kanada, yüzölçümü açısından dünyanın ikinci en büyük ülkesi olsa da, yeniliklere açık insanları ve kültürel çeşitliliği ile son derece samimi bir ülkedir. Toplam nüfusu 33 milyonu bulan Kanada halkı, sıcak kanlılığı ile tanınır.

Toronto ve Vancouver gibi dünya standartlarındaki metropollerde bile, uluslararası merkezlere özgü karmaşanın içinde arkadaş canlısı bir atmosfer bulacaksın. Kanada’da dil kursu sayesinde ülkenin muhteşem coğrafyasını ve vahşi yaşamını keşfederken Kanada’nın en büyük şehirlerinde yaşayabilirsin. Toronto’da bulunan Queen Street’in kaldırım kafelerinde oturup insanları seyredebilir, Vancouver’da Whistler Mountain’in karları üzerinde kayak yapabilirsin. Milli parklarda kamp kur ve nehir kenarında bekleyen bir Kanada geyiğinin yanından kanoyla geç, nefes kesici Niagara Şelaleleri’nin uğultusu ve su damlaları altında sırılsıklam ol. Kanada büyük deneyimler sunan büyük bir ülkedir.

Kanada dil okulları hakkında daha fazla bilgi için http://www.eduvizyon.com/kanada-dil-okulu-fiyatlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

12 Şubat 2018
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN