+90 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Kanada Dil Okulları
Kanada dil okullarında, Kanada Eğitim Rehberi ayrıcalığı ile kayıt olun. Size özel fırsatlardan yararlanın. Detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

En iyi Kanada dil okulları

Kanada’da en iyi dil okulu hangisidir ? Kanada dil okullarında ingilizce eğitim ve Kanada dil okulu hakkında bilinmesi gereken noktalar için yazımızı takip edebilirseniz.

Kanada’da en iyi dil okulu hangisidir ?

Kanada’da onlarca dil okulu var ve insan acaba hangisini tercih etmeliyim diye düşünüyor. Bu tercih sürecinin bazı öğrenciler için kararasızlığa dönüştüğünün farkındayım. Ama doğal olarak hepinizin en iyi kanada dil okulunu tercih etmek istediğinizin farkındayım. Bu yazıda size biraz yardımcı olmak istiyorum.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim olarak Kanada’da farklı dil okulları ile çalışmalarımız mevcut. Bunların hepsinin farklı özelikleri var. Kanada’da eğitim almayı planlayan bir çok öğrenci kafası karışık olarak karşımıza geliyor. Çünkü doğal olarak her yurtdışı eğitim danışmanlığı farklı bir kanada dil okulunu ön plana çıkarıyor, yada öğrencinin bütçesine göre Kanada’da dil okulu tavsiye ediyor.

Bu tavsiyelerin hepsi kıymetli ve açıkçası dikkate değer. Çünkü öncelik kesinlikle sizin bütçeniz, beklentilerinizle orantılı olacaktır. Fakat pahalı bir okulu en iyi kanada dil okuludur yada daha ucuz bir kanada dil okulu en kötü okuldur demek çok yanlış.

Kanada’da eğitim planları yaparken mutlaka farklı kurumlarla görüşmeler yapın, o kurumların mümkünse Kanada’da bulunan öğrencileri, yada Türkiye’ye dönmüş öğrencileri ile en azından sosyal medya üzerinden görüşmeye çalışın. Diyebilirim ki en az bir yurtdışı eğitim danışmanı tavsiyesi kadar kıymetli bir tavsiye olacaktır Kanada’da eğitim almış bir kişinin önerisi.

Kanada dil okulunun Türk öğrenci sayısı, haftalık ders saati, konaklama çeşitliliği,ders materyalleri ücretleri , haftalık sigorta ücretleri vb diğer detaylarıda asla görmezlikten gelmeyin.

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.Bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hepinize dil eğitiminizde başarılar dileriz.

Edu Vizyon

12 Şubat 2018
130 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN